سرمایه گذاری مالی

هر چه بازارهاى مالى و سرمایه‌گذارى پیچیده‌تر شوند، مدیریت کارآمد سبد سرمایه‌گذارى نیز به همان میزان پیچیده، دشوار و پُرهزینه می‌شود. در این شرایط استفاده از دانش و تجربه حرفه‌اى سرمایه‌گذاری می‌تواند پیچیدگى‌هاى سرمایه‌گذارى را برای سرمایه‌گذاران کاهش دهد. واحد مدیریت مالی و سرمایه گذاری شرکت ماک با دانش و تجربه حرفه‌ای سرمایه‌گذارى در بازارهاى مختلف مالى آماده است در مسیر سرمایه‌گذارى با شما همراه باشد و با ارائه خدمات مختلف سرمایه‌گذاری، شما را در بهترین زمان ممکن به اهداف مالى و سرمایه‌گذاریتان برساند. فلسفه اصلى ما در ارائه خدمات سرمایه‌گذارى و مدیریت ثروت بر اصل اعتماد، شفافیت و رفتارحرفه ای در تمام فعالیت‌هاست. واحد مدیریت مالی و سرمایه گذاری شرکت ماک بر اساس مأموریت خود، خدمات مختلف سرمایه‌گذارى را به شرح زیر ارائه می‌کند‌:

 

۱- مشاوره سرمایه‌گذارى

خدمات مشاوره سرمایه‌گذارى مناسب افرادی است که دانش یا زمان کافى را برای مدیریت ثروت دارند و به هر دلیل احساس می‌کنند که مشاوره با خبرگان بازار سرمایه می‌تواند آن‌ها را در تحقق اهداف مالى خود یارى دهد. مشاوران مالى واحد مدیریت مالی و سرمایه گذاری ماک با برخوردارى از تجربه حرفه‌اى سرمایه‌گذاری در بازارهای مالى و غیرمالی مختلف می‌توانند شما را در تدوین سند خط‌ مشی سرمایه‌گذاری، تدوین برنامه تخصیص دارایی‌ها، شناسایی ریسک‌های بازارها و معرفی بازارهای گزینه‌های سرمایه‌گذاری مختلف یاری دهند.

۲- مدیریت ثروت

مدیریت ثروت گستره وسیعى از خدمات مالى اختصاصى به متقاضیان را در بر مى‌گیرد. این خدمات شامل مدیریت (برنامه‌ریزى، پایش، کنترل و گزارش‌دهى) دارایی‌هاى شخصى یا سازمانى، برنامه‌ریزى‌هاى مالیاتى، مشاوره درباره املاک و مستغلات و مشاوره‌هاى حقوقى به متقاضى می‌شود. این خدمات مناسب افرادى است که با توجه به خطوط کسب و کار شرکت ماک تمایل به سـرمایه‌گذارى در این کسب و کارها را دارند یا از دانش و زمان لازم برای مدیریت ثروت خود بهره‌مند نیستند. در این حالت، مشاوران و مدیران مالى واحد مدیریت ثروت شرکت ماک بر اساس سند خط ‌مشى سرمایه‌گذارى متقاضى، کار تخصیص دارایی‌ها و مدیریت آن‌ها را بر عهده می‌گیرند.